Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах 4 лютого 2021

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Реміснича, 15 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Заливна, 11, вул. Г. Кондратьєва, 189 (заміна кранів та труб холодної та гарячої води в квартирах),: вул. В. Чорновола, 55, вул. Засумська, 13 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Білопільський шлях, 59, вул. Іллінська, 51/1 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирах), вул. Котляревського, 2/6 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. СКД, 12, вул. Глінки, 11 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Леваневського, 22 (заміна лічильників холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: