Завантаження ...

На сумському кордоні з РФ українець намагався забрати зі сховку мішки з тютюном

Товар був прихований за кілька метрів від кордону з РФ у протитранс- портному рові неподалік н.п. Грабовське, що на Сумщині.Товар був прихований за кілька метрів від кордону з РФ у протитранспортному рові неподалік н.п. Грабовське, що на Сумщині.

Проте провернути оборудку українцю не вдалося. Його затримали військовослужбовці Сумського прикордонного загону та співробітники УСБУ в Сумській області. Як з’ясувалося, кермувальник раніше потрапляв в поле зору прикордонників як особа, яка причетна до здійснення протиправної діяльності на державному кордоні.

Всього в протитранспортному рові правоохоронці виявили 16 мішків з тютюном. Товар, скоріш за все, був щойно незаконно переміщений з території РФ в Україну. Адже навпроти місця виявлення мішків з тютюном, на території РФ, охоронці кордону спостерігали транспортний засіб та трьох невідомих осіб. Невідомі помітивши українських правоохоронців стрімко вирушили в тил території РФ.

Громадянина України за порушення прикордонного режиму, а саме за рух автомобілем дорогами, які відсутні в реєстрі автомобільних доріг та ведуть до державного кордону, буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Мішки з тютюном передано співробітникам Державної фіскальної служби України. Триває документування правопорушення.

Східне регіональне управління ДПСУ

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: