Сумчан запрошують на виставку живопису Юрія Добровольського

Коли ти усім серцем любиш мистецтво, коли твоя душа тяжіє до прекрасного і у тебе з'являється жага творити – не важливо, скільки тобі років, чи є у тебе професійна освіта, регалії і т.д.

Коли ти усім серцем любиш мистецтво, коли твоя душа тяжіє до прекрасного і у тебе з'являється жага творити – не важливо, скільки тобі років, чи є у тебе професійна освіта, регалії і т.д.Згідно з карантинними правилами, офіційне відкриття виставки проводитися не буде! Але автор буде присутній у Сумській міській галереї 09 лютого о 16.00 та з радістю відповість на ваші запитання.

Коли ти усім серцем любиш мистецтво, коли твоя душа тяжіє до прекрасного і у тебе з'являється жага творити – не важливо, скільки тобі років, чи є у тебе професійна освіта, регалії і т.д. Головне – це любити те, чим займаєшся, віддаватися своєму захопленню на всі 100% і вкладати душу у кожну роботу.

Юрій Добровольський презентує свою дебютну виставку живопису у Сумській міській галереї з 9 лютого. Писати пейзажі олійними фарбами художник почав тільки у 77 років, а мріяв про це все життя. На питання друзів, чому раніше не взяв у руки пензлі, відповідає: «Краще пізно, ніж ніколи».

Виставка триватиме з 9 по 28 лютого.

Вхід вільний з дотриманням усіх карантинних вимог

Агенція промоції Суми

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: