На Сумщині на водоймі врятували чоловіка

31 березня о 17:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в смт Есмань на Глухівщині на місцевому ставку на відстані 25 м від берега під кригу провалився чоловік.

31 березня о 17:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в смт Есмань на Глухівщині на місцевому ставку на відстані 25 м від берега під кригу провалився чоловік.31 березня о 17:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в смт Есмань на Глухівщині на місцевому ставку на відстані 25 м від берега під кригу провалився чоловік.

На місце події прибуло відділення чергового караулу 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини та відділення чергового караулу 38 – го державного пожежно – рятувального посту.

Рятувальники наблизились до постраждалого та за допомогою рятувальної мотузки витягли потерпілого з ополонки і доставили до берега. Чоловік 1966 р. н. від госпіталізації відмовився.

Всього для надання допомоги залучалось 6 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Служба порятунку «101» закликає громадян проявити здоровий глузд та не виходити на тонку кригу і у жодному разі не допускати на водойми дітей. Рибалкам треба усвідомити, що зимовий сезон вже закінчився.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: