Завантаження ...

У Сумському міському центрі дитячої хірургії, ортопедії та травматології ввели в експлуатацію нове обладнання

У Сумському міському центрі дитячої хірургії, ортопедії та травматології ввели в експлуатацію придбане коштом територіальної громади новітнє медичне обладнання.У Сумському міському центрі дитячої хірургії, ортопедії та травматології ввели в експлуатацію придбане коштом територіальної громади новітнє медичне обладнання.

Серед такого – ендоскопічна система з високочастотним електрохірургічним апаратом експертного класу та комплексом інструментів і аксесуарів.

Інноваційне медобладнання дасть змогу розвивати новий напрямок надання медичної допомоги – інтервенційну ендоскопічну хірургію. Це дозволить проводити радикальні втручання чи інвазивні діагностичні процедури через лінійні розрізи та точкові проколи тканин, а також через природні фізіологічні отвори, за допомогою ендоскопічного обладнання. Для таких операцій характерна мала травматичність, а пацієнти швидко відновлюються після процедури.

Також закладом було придбано пересувний рентгенівський апарат типу С-дуга моделі «Symbol 5R9» – сучасний цифровий рентгенівський апарат для вирішення широкого спектра клінічних задач методом рентгеноскопії і рентгенографії. Його найвища якість зображень, відкрита модульна архітектура, широкий модельний ряд, просте позиціонування С-дуги, а також компактні розміри дозволяють максимально ефективно використовувати апарат у медичному закладі. Пересувний рентгеноскопічний апарат – багатофункціональна система, яка є найкращим рішенням для проведення рутинних і спеціалізованих рентгеноскопічних досліджень, а також для проведення хірургічних операцій під контролем рентгеноскопії.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: