Завантаження ...

Сумський міський центр зайнятості перейшов на дистанційний прийом відвідувачів

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, міський центр зайнятості запроваджує тимчасовий порядок обслуговування клієнтів у дистанційному форматі.З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, міський центр зайнятості запроваджує тимчасовий порядок обслуговування клієнтів у дистанційному форматі.

Зокрема, призупиняється відвідування зареєстрованими безробітними центру зайнятості з 5 по 16 квітня; прийом здійснюється засобами телефонного або електронного зв’язку; подання документів, що фіксують намір клієнта про реєстрацію його як безробітного, здійснюється винятково через портал державних послуг Дія.

Опрацювання документів проходить щоденно у робочі дні, за результатом чого фахівець центру зайнятості зв’язується з клієнтом для підтвердження та уточнення необхідної інформації.

Фахівці Центру зайнятості звертають увагу на те, що шукачам роботи необхідно обов’язково подати до центру зайнятості актуальні контактні дані, за якими особа перебуває на постійному зв’язку!

Довідкову інформацію з питань реєстрації, відвідувань, набуття статусу безробітного можна отримати за тел.: 60-15-48, 60-15-46, 60-15-47, 60-15-49.

Довідкову інформацію з питань взаємодії з роботодавцями – за тел.: 60-10-51, 60-15-24, 60-10-63.

Довідкову інформацію з питань розторгнення трудових договорів – за тел.: 60-10-52.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: