Завантаження ...

Працівники Сумського ЦНАПу прибрали прилеглу до установи територію

Працівники управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» вийшли на першу в цьому році толоку, аби зробити територію навколо установи привабливою та чистою.Працівники управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» вийшли на першу в цьому році толоку, аби зробити територію навколо установи привабливою та чистою.

Для підтримання належного санітарного стану, а також покращення естетичного вигляду прилеглої території, за технічної підтримки КП «Шляхрембуд» працівники ЦНАПу прибрали побутове сміття, залишки листя, розчистили та скопали квіткові клумби.

«Невід’ємною рисою розвитку регіону чи міста є раціональне використання природних ресурсів, створення сприятливих умов для здоров’я людини, збереження природного середовища, підтримання чистоти прилеглих територій. У наших силах долучатися до благоустрою, прибирання різних куточків нашого міста, аби зробити його кращим – відзначила начальник ЦНАПу Алла Стрижова. – Доклавши зусиль до прибирання, колектив сподівається зробити відвідування нашого Центру більш приємним і комфортним, адже як відомо, чистота тішить око!».

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: