Завантаження ...

На Сумщині за останню добу вакциновано 270 осіб

Загальна кількість вакцинованих жителів області становить 11 886 осіб. Про це повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Галина ХометаЗагальна кількість вакцинованих жителів області становить 11 886 осіб. Про це повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Галина Хомета під час брифінгу щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію на Сумщині та проведення кампанії з вакцинації проти COVID-19

За її словами, Міністерство охорони здоров'я України збільшило інтервал між дозами вакцини проти COVID-19 до 90 днів. Наразі по всій території України здійснюється щеплення першою дозою вакцини AstraZeneca, яка виробляється на потужностях Serum Institute (Індія) і має локальну (торговельну) назву Covishield.

«Для тих, хто вперше вже отримав дозу вакцини AstraZeneca, отримає її і на повторному етапі вакцинації, – зазначила Галина Хомета. – В область буде надходити вакцина цього ж самого виробника, який гарантує, що незалежно від того, на якій платформі вироблена ця вакцина, якість її та ефективність є однаковою», – підкреслила заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації.

Наразі в області здійснюється попередній запис на повторну вакцинацію з урахуванням терміну між дозами вакцинації.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: