Завантаження ...

Поліція Сумщини закликає громадян повідомляти про виявлені боєприпаси і зброю

Минулої доби житель Конотопського району добровільно видав поліції знайдену ним рушницю, а у Сумському районі громадяни повідомили правоохоронців про виявлені ними боєприпасиМинулої доби житель Конотопського району добровільно видав поліції знайдену ним рушницю, а у Сумському районі громадяни повідомили правоохоронців про виявлені ними боєприпаси часів Другої світової війни.

Вчора до Конотопського районного відділу поліції звернувся 33-річний житель села Соснівка та добровільно видав правоохоронцям мисливську рушницю 12 калібру. Чоловік повідомив поліцію, що вранці знайшов зброю у лісосмузі, неподалік від села. Правоохоронці проводять перевірку з метою встановлення власника зброї.

Вчора ж, з Лебединщини до місцевого відділення поліції надійшло повідомлення про те, що в лісовому масиві, на відстані близько двох кілометрів від села Боровеньки громадяни виявили три мінометні міни калібру 82 мм.

На місці виявлення боєприпасів виставлено охорону поліції до прибуття саперного підрозділу спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Управління МНС України.

Правоохоронці радять громадянам, які мають у володінні «незаконну» вогнепальну зброю, боєприпаси до неї, вибухівку чи вибухові пристрої, не вступати в конфлікт з законом та здати такі предмети органам поліції.

Нагадуємо, що згідно з ч.3 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності.

Громадянам, які бажають добровільно видати поліції незаконну зброю чи боєприпаси, що у них зберігаються, радимо звертатися до найближчих відділів поліції.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: