Завантаження ...

На Сумщині ювенальні поліцейські притягли до відповідальності матір школярки

До поліції Конотопа звернулися батьки школярки. Вони розповіли, що педагог прискіпувався до їх доньки і без причини нахабно виштовхав із класу.Зухвала 13-ти річна дівчина спровокувала вчителя на непедагогічні дії та ще й зняла це на відео.

До поліції Конотопа звернулися батьки школярки. Вони розповіли, що педагог прискіпувався до їх доньки і без причини нахабно виштовхав із класу. Дізнавшись, що батьки учениці написали заяву, педагог написав зустрічну заяву та розповів свою версію конфлікту, яку підтвердили і учні, які стали світками неприємної ситуації.

«В ході опитування очевидців події, було встановлено, що винуватцем конфлікту виявилась 13-ти річна школярка, - коментує начальник Конотопського районного відділу поліції Сергій Забозлаєв. - Як виявилось, це не перший випадок сварки з вчителем, адже у неї конфлікт практично з кожним педагогом школи».

Через вік школярки, вона не досягла 16 років, до адміністративної відповідальності було притягнуто її матір. На жінку складено адміністративний протокол за порушення ч. 3 ст. 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу». Санкція статті передбачає накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

З учнями школи правоохоронці провели додаткові профілактичні бесіди щодо відповідальності за булінг та надали практичні поради присутнім, як протидіяти фізичному і психологічному насильству з боку однокласників. Крім того, особливу увагу поліцейські приділили питанню терпимості та поваги школярами один до одного, адже кожен має право бути собою.

Поліцейські радять батькам неповнолітніх дітей провести зі своїми нащадками профілактичні бесіди щодо їх поведінки в закладах освіти та громадських місцях, розповісти їм, що кожен жарт або вчинок має свої наслідки, які можуть закінчитися неприємностями. Цікавтесь захопленнями своїх дітей, їх друзями та тим як вони проводять свій вільний час поза стінами рідного дому.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: