Програміст з Сум створив сервіс підбору безкоштовних уроків

Випускник СумДУ Вадим Шестопалов створив онлайн-сервіс з підбору безкоштовних уроків vsiuroky.online Станом на початок квітня 2021 у доступі є 90 курсів

Випускник СумДУ Вадим Шестопалов створив онлайн-сервіс з підбору безкоштовних уроків vsiuroky.online Станом на початок квітня 2021 у доступі є 90 курсівВипускник СумДУ Вадим Шестопалов створив онлайн-сервіс з підбору безкоштовних уроків vsiuroky.online

Станом на початок квітня 2021 у доступі є 90 курсів абсолютно різного спрямування (від іноземних мов і основ програмування до практичної психології та гри на гітарі).

Пандемія коронавірусу істотно підштовхнула розвиток ринку онлайн-освіти по всьому світу, зокрема й в Україні. Згідно з недавнім звітом World Economic Forum, за період пандемії кількість людей, що шукають можливості для навчання в інтернеті за власною ініціативою, виросла в чотири рази і продовжує збільшуватися.

А за даними міжнародної консалтингової компанії Global Market Insights світовий ринок онлайн-освіти до 2023 року досягне майже $283 млрд.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: