У Сумах засідала комісія з питань захисту прав дитини

Під головуванням очільника обласного центру Олександра Лисенка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини у форматі online.

Під головуванням очільника обласного центру Олександра Лисенка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини у форматі online.Під головуванням очільника обласного центру Олександра Лисенка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини у форматі online.

У ході засідання було розглянуто 34 питання щодо захисту та реалізації прав дітей, із них: 21 питання щодо захисту та реалізації майнових прав при вчиненні правочинів за участю малолітніх та неповнолітніх, 13 – спірних питань, які потребували колегіального вирішення.

За результатами ухвалених рішень дозволено вчинити 21 правочин за участю дітей, таких як: оформлення в установленому законом порядку на ім’я малолітніх та неповнолітніх договору купівлі-продажу на нерухоме майно, договору дарування, договору міни, договору на оформлення та отримання дитиною у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, договору про поділ будинку в натурі та припинення права спільної часткової власності, тощо, та укладення вищевказаних договорів у випадках наявності факту зареєстрованого місця проживання дітей в квартирах, будинках, приміщеннях.

Серед немайнових питань, які були розглянуті на засіданні наступні: доцільності підготовки та подання до суду позову та висновку про позбавлення батьківських прав, стан виконання батьками своїх батьківських обов’язків, влаштування дитини до державного закладу на повне державне забезпечення, визначення місця проживання дитини, присвоєння та надання дозволу на зміну прізвища дітям, підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України, організація та завершення соціального супроводу родин.

Також було затверджено 23 індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: