На Сумщині проходить екологічна акція «Озеленення планети»

Участь у висадженні дерев біля озера Чеха в обласному центрі взяли заступник голови Сумської облдержадміністрації Вікторія Медвідь та керівник апарату облдержадміністрації Ігор Кальченко

Участь у висадженні дерев біля озера Чеха в обласному центрі взяли заступник голови Сумської облдержадміністрації Вікторія Медвідь та керівник апарату облдержадміністрації Ігор КальченкоУчасть у висадженні дерев біля озера Чеха в обласному центрі взяли заступник голови Сумської облдержадміністрації Вікторія Медвідь та керівник апарату облдержадміністрації Ігор Кальченко

У 100 країнах світу проходить екологічна акція «Озеленення планети». Сумщина – перша область в Україні, яка долучилась до цього глобального екологічного проекту.

Голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома під час зустрічі із головою Благодійного фонду «Озеленення України» Ганною Крисюк запевнив, що облдержадміністрація обов’язково долучиться до цього проекту.

Як зазначила Вікторія Медвідь, сьогодні жителі обласного центру заклали ще одну важливу цеглину у велику справу – озеленення міста Суми, зробили все можливе, щоб наші ліси, парки і сквери зеленіли і щедро ділилися з нами чистим повітрям.

Біля озера Чеха, яке є унікальним водним об’єктом та вважається одним з кращих місць відпочинку в Сумах, було висаджено 450 дерев (дуби, сосни, верби, катальпи, клени, липи).

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: