У Сумах виконком провів позачергове засідання

Виконавчий комітет вніс зміни до рішення від 9 квітня щодо додаткових невідкладних обмежувальних заходів із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

Виконавчий комітет вніс зміни до рішення від 9 квітня щодо додаткових невідкладних обмежувальних заходів із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19Виконавчий комітет вніс зміни до рішення від 9 квітня щодо додаткових невідкладних обмежувальних заходів із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Сумської міської територіальної громади.

Зокрема відтерміновано набуття чинності положень абзацу три пункту 1.9 до прийняття відповідного рішення обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як повідомив міський голова Олександр Лисенко, наразі, в тому числі за зверненням сумчан, дане питання розглядає Кабінет Міністрів України, і лише після ухвалення відповідного рішення вищими органами влади діяльність суб’єктів господарювання буде введена в правове поле. До того часу підприємці з Центрального ринку зможуть вирішити організаційні моменти, повязані з новим форматом торгівлі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: