На Сумщині поліція розшукала зниклого хлопчика

Менше години знадобилося поліцейським Контопського районного відділу поліції аби відшукати 6-річного хлопчика, який пішов з дому гуляти та зник.

Менше години знадобилося поліцейським Контопського районного відділу поліції аби відшукати 6-річного хлопчика, який пішов з дому гуляти та зник.Менше години знадобилося поліцейським Контопського районного відділу поліції аби відшукати 6-річного хлопчика, який пішов з дому гуляти та зник.

У суботу, близько 19:00 години, на спеціальну лінію поліції «102» зателефонувала схвильована мати малолітнього хлопчика, який граючись на дитячому майданчику біля будинку зник.

Увесь особовий склад Конотопського районного відділу поліції був піднятий по сигналу «Тривога» та задіяний на розшуки дитини.

«У ході пошуків нашими працівниками було проведено подвірний та поквартирний обхід навколишніх будинків з метою встановлення можливого місця перебування хлопчика, - коментує начальник Конотопського районного відділу поліції Сергій Забозлаєв. – Та вже менше ніж за годину пошуків його було знайдено та повернуто матері».

Сам хлопчик пояснив, що він не втікав, а пішов погуляти до свого друга та не сказав про це мамі.

Мати дитини подякувала поліцейським за допомогу та побажала успіхів у їх нелегкій роботі.

Поліцейські закликають батьків приділяти максимум уваги своїм дітям та забезпечити постійний контроль за місцем їх знаходження.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: