Сумську облдержадміністрацію почули в кабміні

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив міністрам опрацювати зміни до Податкового кодексу та Постанови Кабміну №1236, які пропонує в листі Сумська облдержадміністрація

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив міністрам опрацювати зміни до Податкового кодексу та Постанови Кабміну №1236, які пропонує в листі Сумська облдержадміністраціяПрем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив міністрам опрацювати зміни до Податкового кодексу та Постанови Кабміну №1236, які пропонує в листі Сумська облдержадміністрація

«Сьогодні я отримав лист, який свідчить, що Кабінет Міністрів прислухається до регіонів. Наші пропозиції розглядаються на найвищому рівні, − зазначив Василь Хома. − Адже Глава Уряду Денис Шмигаль доручив Міністру фінансів Сергію Марченку, Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорю Петрашку та голові Податкової Служби Олексію Любченку опрацювати наші пропозиції щодо змін до Податкового кодексу. А наші зміни до постанови Кабміну №1236 Прем’єр-міністр доручив розглянути Максиму Степанову разом із Сергієм Марченком та Ігорем Петрашком. І подати свої пропозиції до Кабміну».

Голова облдержадміністрації нагадав, що обласна влада робить все можливе, щоб полегшити життя підприємців, які не мають змогу працювати в період карантинних обмежень. Тож 2 квітня до Кабінету Міністрів України за підписом Василя Хоми були направлені пропозиції щодо внесення змін до Податкового кодексу України та Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. №°1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

«Наші пропозиції мали на мету підтримати представників малого та середнього бізнесу не лише Сумщини, а й всієї України. Пропозиції, зокрема стосувалися змін до Податкового кодексу щодо строків набрання чинності рішень сільських, селищних, міських рад про зміни місцевих податків. Ми запропонували, щоб у період карантинних обмежень органи місцевого самоврядування могли оперативно знижувати ставки місцевих податків,− зазначив Василь Хома. − Також у листі ми пропонували внести зміни до Постанови КМУ №°1236, якими визначали за місцевою владою повноваження щодо запровадження протиепідемічних заходів з урахуванням епідеміологічної ситуації та інтересів бізнесу за окремим рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій».

За словами Василя Хоми, зміни до постанови №1236 дали б право обласним комісіям ТЕБ та НС вводити обмеження лише в тих громадах, де несприятлива епідеміологічна ситуація та відміняти в тих, де вона покращується.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: