На Сумщині водій трактора запропонував працівникам поліції неправомірну вигоду

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження відносно громадянина, який намагався таким чином уникнути адміністративної відповідальності.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження відносно громадянина, який намагався таким чином уникнути адміністративної відповідальності.Правоохоронці відкрили кримінальне провадження відносно громадянина, який намагався таким чином уникнути адміністративної відповідальності.

Під час несення служби по забезпеченню правопорядку та безпеки на дорогах району правоохоронці звернули увагу на трактор. Вони зупинили транспортний засіб і запідозрили, що чоловік знаходиться у нетверезому стані.

Намагаючись уникнути відповідальності за це порушення, 38-річний чоловік запропонував працівникам поліції 800 гривень «хабаря».

Поліцейські, у свою чергу, викликали на місце події слідчо-оперативну групу, яка зафіксувала всі обставини вчиненого правопорушення.

Слідчі кваліфікували дії громадянина згідно з ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» та відкрили кримінальне провадження.

Тепер водію доведеться постати перед судом за вчинення вже двох правопорушень – адміністративного та кримінального.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: