На базі СумДУ відбулося пробне ЗНО

10 квітня Сумський державний університет гостинно відчинив двері для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

10 квітня Сумський державний університет гостинно відчинив двері для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання.10 квітня Сумський державний університет гостинно відчинив двері для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

У корпусах базового навчального закладу працювало два пункти для проведення тестування, участь у якому взяли близько 600 осіб.

У СумДУ подбали про дотримання карантинних заходів: учасники пробного ЗНО допускалися до пункту тестування лише після проведення температурного скринінгу, опитування щодо стану здоров'я та за умови одягнення захисної маски. Здійснювався контроль за дотриманням соціальної дистанції між учасниками на вході та в аудиторіях. Було проведено дезінфекцію приміщень та санітарних кімнат. У достатній кількості пункти тестування були забезпечені антисептиками, паперовими рушниками, рідким милом.

Сумський державний університет завжди ретельно дбає про здоров’я, безпеку і комфорт учасників заходів, що проводяться на об’єктах закладу.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: