На Сумщині 12 квітня вогнеборці двічі ліквідовували загоряння в житлових будинках

12 квітня о 00:45, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Даценківська в с. Даценківка, що на Лебединщині.

12 квітня о 00:45, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Даценківська в с. Даценківка, що на Лебединщині.12 квітня о 00:45, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Даценківська в с. Даценківка, що на Лебединщині. Про пожежу повідомила сусідка, яка побачила дим та полум’я з – під покрівлі будинку. на місце події було направлено черговий караул 18 – ї державної пожежно – рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю на площі до 48 кв. м., перекриття на площі до 40 кв. м, стіни на площі до 60 кв. м, 2 дверей та вікон, а також речі домашнього вжитку. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на поруч розташовані сарай та сусідський житловий будинок. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від природної водойми, яка була розташована на відстані 1 км від осередку горіння.

О 01:28 загоряння локалізували, а о 04:20 – витративши на гасіння майже 5 тонн води, повністю ліквідували.

Схожий випадок мав місце і в Сумському районі, де о 23:37 11 квітня до Служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння будинку по вул. Привокзальна в с. Стінки. На місце події було направлено відділення чергового караулу 2 – ї державної пожежно – рятувальної частини.

Прибувши на місце вогнеборці встановили, що полум’я охопило стіни на площі до 30 кв. м, а також утворилась загроза подальшого поширення вогню на решту споруди.

О 00:22 загоряння локалізували, а о 01:06 – витративши на гасіння майже 4 тонни води, повністю ліквідували.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській област

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: