Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах 13 квітня 2021

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: пр-т М. Лушпи, 14 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. СКД, 50 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Г. Кондратьєва, 144/2, вул. Заливна, 11, 31 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирах), вул. Г. Кондратьєва, 191, пр-т М. Лушпи, 31 (заміна кранів гарячої та холодної води в квартирах), пр-т М. Лушпи, 7 ( заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), вул. Іллінська, 12/2 (заміна кранів холодної води в квартирі), вул. Ярослава Мудрого, 5 (заміна рушникопідсушувача).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: