Василь Хома представив активу Охтирського району голову райдержадміністрації

У рамках робочої поїздки в Охтирський район голова Сумської облдерж- адміністрації представив активу укрупненого району Леоніда Клизуба як нового голову райдержадміністрації

У рамках робочої поїздки в Охтирський район голова Сумської облдерж- адміністрації представив активу укрупненого району Леоніда Клизуба як нового голову райдержадміністраціїУ рамках робочої поїздки в Охтирський район голова Сумської облдержадміністрації представив активу укрупненого району Леоніда Клизуба як нового голову райдержадміністрації

Голова облдержадміністрації зачитав відповідне розпорядження Президента України Володимира Зеленського про призначення і побажав новому голові райдержадміністрації плідної роботи на благо району.

«Перед головою райдержадміністрації будуть стояти важливі завдання. На перших порах необхідно сформувати дієву команду, команду однодумців. Важливо також вибудувати ефективну роботу з районною радою, працювати з головами усіх 9 територіальних громад, – зазначив Василь Хома. – Сьогодні громади отримали багато повноважень, які вперше будуть ними реалізовуватися. Це і питання освіти, і соціального захисту, і охорони здоров’я. Тому потрібна конструктивна робота, спрямована на розвиток громад, району, області».

Також голова облдержадміністрації наголосив на тому, що в районі має бути вибудувана конструктивна робота з правоохоронними органами. Адже основне із завдань райдержадміністрації – це контроль за дотриманням чинного законодавства на території району. Тож потрібно відслідковувати, як виконуються делеговані державою органам місцевого самоврядування повноваження. І не лише контролювати, а й допомагати громадам.

Леонід Клизуб подякував Володимиру Зеленському та Василю Хомі за довіру.

«Зрозуміло, що викликів багато. Це і загострення ситуації на Донбасі, і спад економіки, і зменшення кількості зайнятого населення. Є невирішені питання в освіті, медицині, екології, – зазначив він. – І тільки у тісній співпраці всіх гілок влади ми можемо досягти ефективних результатів і зробити Охтирський район безпечним і комфортним для проживання наших жителів».

Довідково. Леонід Григорович Клизуб народився 28 березня 1967 року у с. Спірне (колишній Великописарівський район).

Освіта вища. У 1994 році закінчив Сумський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Економіка і управління в галузях АПК», кваліфікація – економіст-організатор.

З 1993 року і до 2012 року працював на різних посадах в контрольно-ревізійному відділі та податковій службі Великописарівського та Охтирського районів. Був заступником начальника контрольно-ревізійного відділу в Великописарівському районі, головним державним податковим інспектором відділу документальних перевірок юридичних осіб Державної податкової адміністрації у Великописарівському районі, старшим державним податковим ревізором-інспектором відділення податкових розслідувань Охтирського міжрайонного відділу податкової поліції управління податкової поліції ДПА в Сумській області, в м. Охтирка, головним державним податковим ревізором-інспектором групи перевірок суб’єктів підприємницької діяльності юридичних осіб відділу документальних перевірок суб’єктів підприємницької діяльності юридичних осіб управління податкового аудиту та валютного контролю Охтирської об’єднаної державної податкової інспекції, м. Охтирка, начальником Великописарівського відділення Охтирської МДПІ, смт Велика Писарівка Сумської області.

З грудня 2012 по листопад 2020 року був на посаді Великописарівського селищного голови.

Стаж державної служби – 15 років 09 місяців. Депутат Великописарівської районної ради VI скликання (2006-2011 рр.)

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: