Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах 15 квітня 2021

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Привокзальна, 10, вул. Псільська, 8, вул. Леваневського, 26 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. О. Береста, 5, вул. Заливна, 11 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), пр-т М. Лушпи, 47 (установка лічильників гарячої та холодної води в квартирі), вул. Прокоф’єва, 30 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Котляревського, 2/9 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Ковпака, 77А (заміна кранів гарячої води в квартирі), вул. Реміснича, 10 (заміна кранів холодної води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: