Завантаження ...

В Сумах, до Дня захисту дітей, працівники поліції провели товариський матч з вихованцями «Барси»

В Сумах, до Дня захисту дітей, працівники поліції провели товариський матч з вихованцями «Барси» фото

Змагання між збірною командою поліції Сумської області та командою футбольного центру «Барса» відбулися сьогодні в Сумах. На своєму полі гостей з поліції приймали юні спортсмени.Змагання між збірною командою поліції Сумської області та командою футбольного центру «Барса» відбулися сьогодні в Сумах. На своєму полі гостей з поліції приймали юні спортсмени.

Збірну команду правоохоронців представляли працівники Управління поліції охорони, Управління патрульної поліції, КОРДівці та інші підрозділи ГУНП.


«Як відомо, футбол – це не просто гра, це життєвий простір, в якому панує особлива енергія, видовище, краса і емоції. Тож сьогодні, протягом всієї гри відбувалося захопливе «спілкування» двох команд на спортивному ігровому полі. Бо у житті кожного з учасників товариської зустрічі, футбол займає особливе місце, - говорить начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області Сергій Тарасенко. – Сьогоднішня гра виявилася доволі насичена гострими ігровими моментами, була справді цікавою і захоплюючою. Перемогу, з перевагою у кілька голів, отримали юні спортсмени «Барси».

Працівники поліції, учасники футбольного матчу, привітали своїх суперників з перемогою, побажали їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні та спорті.

Переможцям поліцейські вручили кубок та пам’ятні сувеніри про зустріч. А потім було спільне фото на згадку.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: