Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах 6 червня 2021

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: пр-т Курський, 103/1 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), вул. Іллінська, 12/2, вул. Нахімова, 36 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Іллінська, 49, вул. Харківська, 30/2, вул. Г. Кондратьєва, 153 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), пр-т М. Лушпи, 1 (заміна стояка холодної води в квартирі), вул. Миру, 5 (заміна кранів холодної води в квартирі), вул. Металургів, 26 (заміна кранів холодної води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: