Завантаження ...

У Сумах повним ходом йде будівництво унікального Центру реабілітації дітей

У Сумах повним ходом йде будівництво унікального Центру реабілітації дітей фото

Тандем міської і державної влади продовжує удосконалювати медичні послуги в Сумах: унікальний Центр реабілітації дітей планують ввести в експлуатацію вже в 2022 році.Тандем міської і державної влади продовжує удосконалювати медичні послуги в Сумах: унікальний Центр реабілітації дітей планують ввести в експлуатацію вже в 2022 році.

Проінспектували роботи зі створення відділення відновлювального лікування на базі КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» начальник управління охорони здоров’я Олена Чумаченко, народний депутат України Ігор Васильєв та т. в. о. директора КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» Вікторія Бугаєнко.

«Нарешті втілюється мрія багатьох – будівництво унікального відділення відновлювального лікування, розраховане на понад 150 чоловік, де зможуть отримати фахову допомогу не тільки маленькі сумчани, а й мешканці всієї області та інших регіонів країни. У 2021 році проєктом передбачається утеплення даху, фасаду, заміна всіх вікон і системи опалення, далі – устаткування новим обладнанням», – повідомила начальник управління охорони здоров’я Олена Чумаченко.

За словами посадовця, перебування пацієнтів тут буде нецілодобовим, а спектр послуг буде спрямований не тільки на лікування патологій, зокрема, відновлення після захворювань дихальної, опорно-рухової, шлунково-кишкової систем, а й на оздоровлення дітей.

Т. в. о. директора КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» Вікторія Бугаєнко додала, головна мета Центру – профілактика розвитку інвалідності в дитячому віці, позаяк, враховуючи тенденцію постійного дозвілля саме в гаджетах, обертів набирають патології зору, скаліотичні осанки та серцево-судинні захворювання, які, якщо будуть залишені без уваги, в подальшому можуть призвести до хронічних процесів. Тому відкриття такого відділення і власне підтримка й допомога в реалізації ідеї покійного директора лікарні Олександра Ємця є надзвичайно важливим.

Загальний обсяг фінансування даного потужного проєкту, що пройшов через Державний фонд регіонального розвитку, як проінформував народний обранець Ігор Васильєв, складає 23 млн грн. В поточному році передбачається виділення понад 7 млн грн, з яких 4,3 млн грн – з бюджету Сумської міської тергромади та 3,3 млн грн – з Держбюджету, решту суми додадуть у наступному році, зокрема, на закупівлю дороговартісного обладнання для якісного надання медичних послуг.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: