Завантаження ...

У Сумах розробляють візуалізацію виконання міських програм для городян

У Сумах розробляють візуалізацію виконання міських програм для городян фото

Управління стратегічного розвитку міста у рамках впровадження «Стратегії розвитку м. Суми – 2030» працює над системою моніторингу міських програм розвиткуУправління стратегічного розвитку міста у рамках впровадження «Стратегії розвитку м. Суми – 2030» працює над системою моніторингу міських програм розвитку, як основного інструменту виконання Стратегії, їх показників та результатів виконання.

Так, розроблені аналітичні таблиці, що містять набори даних щодо обсягів та джерел фінансування, відхилення від запланованого фінансування, досягнення мети та результативних показників програми та проєктів, які оновлюються виконавчими органами міської ради. Як результат - дані візуалізуються на 27 інформаційних панелях (дашбордах) у режимі онлайн 24/7, що містять основну інформацію по кожній програмі та стануть аналітичною базою для моніторингу діючих та майбутніх програм.

Інформаційні панелі дозволяють кожному мешканцю, небайдужому до життя своєї громади, у сучасному та зручному форматі оперативно отримувати важливу інформацію про стан виконання програм.

За посиланням розміщено загальний дашборд, що містить загальну зведену інформацію по програмах розвитку за період 2019-2023 роки та кольорові блоки з посиланнями на інформаційну панель кожної окремої програми, де наведено більш детальну інформацію про фінансування, заходи та завдання програми, основні показники тощо.

В управлінні наголошують, що у розробці Стратегії брали участь близько тисячі мешканців міста, тому очікують, що інформація про впровадження буде корисною та важливою для них, а також для всіх, хто цікавиться життям свого міста. Поки інформаційні панелі працюють у тестовому режимі. Пропозиції та зауваження можна надсилати на електронну пошту pmo@smr.gov.ua

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: