Завантаження ...

Новий Сумський виконком складатиметься з 21 особи

Новий Сумський виконком складатиметься з 21 особи фото

Депутати міської ради сформували новий склад виконавчого комітету Сумської міської ради VІIІ скликання в кількості 21 особа.Депутати міської ради сформували новий склад виконавчого комітету Сумської міської ради VІIІ скликання в кількості 21 особа.

Перед початком голосування міський голова озвучив пропозиції до складу виконкому депутатські фракції, громадські організації та військові формування. Олександр Лисенко наголосив на важливості присутності у виконавчому органі всіх політичних сил, що представлені в депкорпусі, та їхній відповідальності за життєдіяльність та розвиток міста.

Після обговорення запропонованих кандидатур, обранці сформували список із 21 особи, який був підтриманий 34 голосами.

До складу виконкому ввійшли за посадою міський голова та його заступники, секретар міської ради, а також кандидатури від депутатських фракцій та громадськості: Олександр Лисенко, Олег Рєзнік, Юлія Павлик, Микола Войтенко, Тамара Іщенко, Сергій Сумбатов, Альона Носова, Михайло Бондаренко, Віра Мотречко, Володимир Войтенко, Ігор Кушнір, Олександр Байдак, Максим Лашутко, Микола Сурженко, Володимир Фільо, Інесса Савенко, Станіслав Поляков, Леонід Чепульський, Надія Курусенко, Андрій Тимофієв, Юрій Кучмєєв.

«Вітаю новообраних членів виконавчого комітету, сподіваюся на співпрацю, та те, що ви, дійсно, будете відстоювати та підтримувати рішення міської ради, а, головне, адже це виконавчий комітет – виконання доручень виборців, – нашої громади», – сказав, звертаючись до нового «міського уряду», Олександр Лисенко.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: