Завантаження ...

У Сумах жорсткіше боротимуться з несанкціонованою торгівлею

У Сумах жорсткіше боротимуться з несанкціонованою торгівлею фото

Міські посадовці спільно з правоохоронцями обговорили процес ліквідації несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території Сумської міської територіальної громади на виконання доручення міського голови Олександра Лисенка.Міські посадовці спільно з правоохоронцями обговорили процес ліквідації несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території Сумської міської територіальної громади на виконання доручення міського голови Олександра Лисенка.

Як зауважила заступник міського голови Тамара Іщенко під час робочої наради з представниками патрульної та національної поліції, управління «Інспекція з благоустрою міста Суми», відділу торгівлі, побуту та захисту справ споживачів, відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи та департаменту інфраструктури міста, у першу чергу слід посилити взаємодію між контролюючими органами та вирішити організаційні моменти, які можуть виникнути.

«У даному питанні кожен зі структурних підрозділів нині обмежений законодавчими актами, що діють у досить вузькому колі. Це означає, що фактично повністю ліквідувати осередки стихійної торгівлі – неможливо. Рішення виконавчого комітету, яке певним чином давало деякі можливості, діяло ще з 2017 року і зараз потребує коректив. Нині ж ми готуємо нове, де, зокрема, буде описано процес вилучення майна в особи, яка займається торгівлею без дозвільних документів. Опрацьовуємо питання місця зберігання конфіскованого товару до рішення суду. Якщо ж такого краму буде значних обсягів, то місце й для нього, наприклад, частину приміщення КП «Дрібнооптовий», – поінформувала посадовець.

Підприємців наполегливо просять діяти в межах чинного законодавства, позаяк рейди управлінням «Інспекція з благоустрою міста Суми» проводяться на постійній основі, за виявлені порушення передбачено складання протоколу.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: