Сумський пологовий будинок Пресвятої Діви Марії придбав фетальні монітори за грантові кошти

КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» придбало три фетальні монітори за грантові кошти від Посольства Німеччини.

КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» придбало три фетальні монітори за грантові кошти від Посольства Німеччини.КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» придбало три фетальні монітори за грантові кошти від Посольства Німеччини.

За результатами участі в конкурсі мікропроєктів Посольства Німеччини КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» стало одним з переможців та наприкінці 2020 року отримало грант в сумі 195 тис. грн на придбання трьох фетальних моніторів для облаштування реанімації для новонароджених дітей. І вже зараз обладнання знаходиться в міському закладі охорони здоров’я.

Щороку Посольство Німеччини надає підтримку обмеженій кількості мікропроєктів, які спрямовані на поліпшення умов життя вразливих верств населення. Йдеться про розробки, які реалізовуються протягом короткого терміну, як правило – до трьох місяців.

У 2020-му Посольство Німеччини надали підтримку чотирьом проєктам, один з яких – сумський. В умовах пандемії COVID-19 перевагу було віддано сфері медицини та, насамперед, проєктам, спрямованим на протидію COVID-19.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: