Засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби відбулося в Сумах

Під головуванням заступника міського голови Віри Мотречко 15 липня відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

Під головуванням заступника міського голови Віри Мотречко 15 липня відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.Під головуванням заступника міського голови Віри Мотречко 15 липня відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

Про результати роботи комісії у справах альтернативної (невійськової) служби в І півріччі 2021 року поінформувала заступник директора департаменту соціального захисту населення – начальник управління соціально-трудових відносин, заступник голови комісії Олена Бутова.

Посадовець повідомила, що в І півріччі поточного року було проведено 6 засідань міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби, на яких розглянуто питання проходження альтернативної служби 9 особами. Були прийняті рішення про: направлення на альтернативну службу та визначення конкретного місця її проходження 6 особами, подовження строку її проходження – 1 особою, припинення служби 3 особами (2 – у зв’язку з закінченням строку проходження та 1 – через непридатність за станом здоров’я для подальшого проходження військової служби).

Наразі таку службу проходять 13 мешканців Сумської міської територіальної громади, з них 12 – в комунальних підприємствах та установах Сумської міської ради: 3 – в КНП «Центральна міська клінічна лікарня» (на посадах слюсаря-сантехніка, оператора комп’ютерного набору та прибиральника території); 3 – у КП «Міськводоканал» (електрогазозварник, оператор на пісколовках та жироловках та оператор на мулових майданчиках); 2 – у КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» – електромонтер та підсобний робітник, по 1 особі у КП «Сумитеплоенергоцентраль» (двірник), КП «Паркінг» (контролер-приймальник), КП «Центр догляду за тваринами» (підсобний робітник), КУ «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. Генерал-лейтенанта А. Морозова» (двірник). Також 1 особа проходить службу в КУ СОР «Сумський обласний центр комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю» на посаді фахівця з фізичної реабілітації.

Також членами комісії було розглянуто заяву мешканця Сумської міської територіальної громади щодо направлення його на альтернативну (невійськову) службу.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: