Завантаження ...

На Сумщині проведуть реставрацію об’єкта культурної спадщини місцевого значення

На Сумщині проведуть реставрацію об’єкта культурної спадщини місцевого значення  фото

Про це на засіданні консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті містобудування та архітектури Сумської облдержадміністрації повідомив директор Департаменту Володимир БиковПро це на засіданні консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті містобудування та архітектури Сумської облдержадміністрації повідомив директор Департаменту Володимир Биков

За його словами, головна мета даного реставраційного проєкту – це збереження пам’ятки культури та забезпечення ефективного функціонування будівлі у відповідності до дійсних нормативних вимог.

«Згідно з матеріалами Генерального плану м. Конотоп, історико-архітектурного плану м. Конотоп, будівля школи є пам’яткою архітектури місцевого значення, – зазначив головний архітектор проєкту Сергій Рєзніков. – Школа № 11 побудована в 1955 році за типовим проектом, є класичним прикладом повоєнної архітектури XX століття. Будівля трьохповерхова, планувальна структура закладу освіти збереглася без змін. Станом на сьогодні у будівлі розміщується комунальний заклад Конотопської міської ради – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11».

Володимир Биков додав, що реставраційний ремонт покрівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 за адресою: м. Конотоп, вул. Свободи, буд. 8 фінансується на кошти бюджету Конотопської міської громади.

Робочим проектом реставраційного ремонту передбачено заміну пошкоджених елементів крокв’яної системи даху, ремонт пошкодженої цегляної кладки та опорядження карнизу, заміна покриття покрівлі з азбестоцементних листів на металочерепицю.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: