Завантаження ...

У Сумах відбулося урочисте закриття проєкту «Школярка-панянка»

У Сумах відбулося урочисте закриття проєкту «Школярка-панянка» фото

У МЦ «Романтика» відбулося урочисте закриття «Благодійної школи естетичного виховання «Школярка-панянка».У МЦ «Романтика» відбулося урочисте закриття «Благодійної школи естетичного виховання «Школярка-панянка».

За результатом конкурсу проєктів для громадських організацій у сфері роботи з дітьми та молоддю, який проводився відділом у справах молоді та спорту, «Благодійна школа естетичного виховання «Школярка-панянка» здобула перемогу та отримали фінансування з бюджету громади.

Проєкт уже вчетверте організовується представниками ГО «Краса та розум Сумщини» (КРоС).

У ньому взяли участь 20 дівчат з 10 шкіл Сумської міської ТГ, які протягом місяця відвідували майстер-класи з кулінарії, флористики, фотопозування, макіяжу, моделінгу, стилю, танцю, познайомилися ближче з брендом міста Суми та дізнались основи блогерства.

Заступник міського голови Станіслав Поляков подякував керівнику ГО «Краса та розум Сумщини» Ксенії Блюмській-Данько за успішний проєкт, ціллю якого є виховання розумного та освіченого покоління.

Головною метою проєкту, окрім показати дівчатам-підліткам основи етики, естетики, критичного мислення та самостійності, є допомога онкохворим дітям, що знаходяться на лікуванні у відділенні онкогематології в КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня».

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: