Завантаження ...

40 мільйонів гривень освітньої субвенції виділили для Сумщини

40 мільйонів гривень освітньої субвенції виділили для Сумщини фото

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Максим Гузенко. За його словами, комісія Міністерства освіти і науки України розподілила освітню субвенцію і затвердила перелік об’єктівПро це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Максим Гузенко

За його словами, комісія Міністерства освіти і науки України розподілила освітню субвенцію і затвердила перелік об’єктів, які будуть реалізовані за рахунок цих коштів. На розвиток освіти Сумської області виділили 40 мільйонів гривень.

«Радий повідомити, що для Роменщини вдалося відстояти масштабні проекти, на які найближчим часом спрямують кошти держсубвенції. Це, зокрема, «Реконструкція теплопостачання Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Недригайлівського району, заміна теплових мереж та реконструкція системи опалення» – 3,6 млн грн»; «Реконструкція і термомодернізація підвального приміщення Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівського району» – 2,7 млн грн; «Створення лінгафонного мультимедійного кабінету в Тернівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради» – 431,325 тис. грн; «Сучасний інноваційний комп’ютерний клас для повноцінного оволодіння учнями новітніми інформаційно-комунікаційними технологіями у Коровинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Коровинської сільської ради» – 576,75 тис. грн; «STEM-лабораторія для Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів – 1,088 млн. грн», – повідомив народний депутат.

Крім того, майже 14 млн отримають вищі навчальні заклади та коледжі Сумщини. У рамках бюджетної програми «Фонд розвитку закладів фахової передвищої та вищої освіти» передбачене державне фінансування СумДУ, СНАУ, СумДПУ ім. Макаренка, Глухівського національного педуніверситету ім. Довженка, а також Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ та Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ — на ремонт, реконструкцію будівель, споруд, спортмайданчиків, облаштування систем пожежного захисту.

«Дякую членам комісії за плідну співпрацю. На черзі – розподіл державної субвенції за програмою соціально-економічного розвитку громад. Тож далі буде», – наголосив Максим Гузенко.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: