![За минулу добу (20 липня) на Сумщині COVID-19 підтвердили у 17 осіб фото За минулу добу (20 липня) на Сумщині COVID-19 підтвердили у 17 осіб фото](/image/news_small/2021/07/21_084004_news2_picture2_v-ukraine-zaregis_365605_p0.jpg)
За минулу добу COVID-19 підтвердили у 17 осіб (Буринський р-н – 1, Глухів – 1, Конотоп – 2, Конотопський р-н – 1, Недригайлівський р-н – 1, Охтирський р-н – 1, Суми – 10)
За минулу добу COVID-19 підтвердили у 17 осіб (Буринський р-н – 1, Глухів – 1, Конотоп – 2, Конотопський р-н – 1, Недригайлівський р-н – 1, Охтирський р-н – 1, Суми – 10)
За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1335 летальних випадки, з них за минулу добу – 2 (Конотоп – 1, Шосткинський р-н – 1).
Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76601 осіб, з них за минулу добу – 9 (Глухів – 1, Глухівський р-н – 1, Кролевецький р-н – 1, Суми – 5, Шостка – 1).
Інформація щодо заповненості ліжок (відсоток) у закладах охорони здоров'я Сумської області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 за посиланням: http://sm.gov.ua/ru/oda/21225.
Нагадуємо, що актуальна інформація щодо перебігу коронавірусної інфекції на Сумщині розміщується на Telegram-каналі https://t.me/COVID19_Sumy_info.
Детальніше про хід вакцинації за посиланням: https://health-security.rnbo.gov.ua/vaccination