Завантаження ...

Шосткинському заводу «Імпульс» виповнилося 173 роки

Шосткинському заводу «Імпульс» виповнилося 173 роки фото

Сьогодні, 21 липня, Державному підприємству «Шосткинський завод «Імпульс» виповнилося 173 роки з дня народження. Шосткинська міська рада нагадує, що завод засновано в 1848 році, як капсульне виробництвоСьогодні, 21 липня, Державному підприємству «Шосткинський завод «Імпульс» виповнилося 173 роки з дня народження.

Шосткинська міська рада нагадує, що завод засновано в 1848 році, як капсульне виробництво, і за свою історію він не змінював свою спеціалізацію. За результатами внутрішньої багатофакторної «тіраж»-оцінки підприємств ДК «Укроборонпром», Державне підприємство “ШЗ “Імпульс” має стратегічне значення, а також високий потенціал розвитку та можливості для створення конкурентних виробів спеціального призначення.

Підприємство залучене до процесу трансформації «Укроборонпрому» та увійде до структури майбутньої галузевої бізнес-одиниці, стратегія якої наразі активно розробляється за участю директора підприємства Віталія Кайнари.

До святкової дати в музеї підприємства почала роботу виставка «Згадуючи минуле, порадіємо за сьогодні!», а працівникам виплатили винагороду.

Шостка.інфо
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: