Завантаження ...

Сумський водоканал проведе відкрите обговорення Інвестиційної програми на 2022 рік

Сумський водоканал проведе відкрите обговорення Інвестиційної програми на 2022 рік фото

Повідомлення про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання щодо схвалення/затвердження Інвестиційної програми КП “Міськводоканал” Сумської міської ради на 2022 рік.Повідомлення про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання щодо схвалення/затвердження Інвестиційної програми КП “Міськводоканал” Сумської міської ради на 2022 рік.

На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”, КП “Міськводоканал” Сумської міської ради повідомляє, що 20 серпня 2021 року о 10:00 у приміщенні актової зали підприємства (м. Суми, вул. Білопільський шлях, 9 (4-й поверх) відбудеться відкрите обговорення питань щодо схвалення та затвердження Інвестиційної програми КП “Міськводоканал” Сумської міської ради на 2022 рік та плану розвитку “Фінансовий план довгострокової інвестиційної програми на 2022-2026 роки КП “Міськводоканал” Сумської міської ради”.

Зауваження та пропозиції по суті питань, що пропонується до слухання та обговорення, приймаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування даного повідомлення про проведення відкритого обговорення за адресою: 40009, м. Суми, вул. Білопільський шлях, 9 або на електронну адресу: vodocanal_sumy@ukr.net

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: