Сумський водоканал проведе відкрите обговорення Інвестиційної програми на 2022 рік

Повідомлення про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання щодо схвалення/затвердження Інвестиційної програми КП “Міськводоканал” Сумської міської ради на 2022 рік.

Повідомлення про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання щодо схвалення/затвердження Інвестиційної програми КП “Міськводоканал” Сумської міської ради на 2022 рік.Повідомлення про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання щодо схвалення/затвердження Інвестиційної програми КП “Міськводоканал” Сумської міської ради на 2022 рік.

На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”, КП “Міськводоканал” Сумської міської ради повідомляє, що 20 серпня 2021 року о 10:00 у приміщенні актової зали підприємства (м. Суми, вул. Білопільський шлях, 9 (4-й поверх) відбудеться відкрите обговорення питань щодо схвалення та затвердження Інвестиційної програми КП “Міськводоканал” Сумської міської ради на 2022 рік та плану розвитку “Фінансовий план довгострокової інвестиційної програми на 2022-2026 роки КП “Міськводоканал” Сумської міської ради”.

Зауваження та пропозиції по суті питань, що пропонується до слухання та обговорення, приймаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування даного повідомлення про проведення відкритого обговорення за адресою: 40009, м. Суми, вул. Білопільський шлях, 9 або на електронну адресу: vodocanal_sumy@ukr.net

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: