![Сумські зеленбудівці колективом вакцинувалися від COVID-19 фото Сумські зеленбудівці колективом вакцинувалися від COVID-19 фото](/image/news_small/2021/08/06_105231_news2_1_2.jpg)
Задля збереження здоров'я співробітників та формування колективного імунітету, у КП «Зеленбуд» провели кампанію масової вакцинації працівників від COVID-19.
Задля збереження здоров'я співробітників та формування колективного імунітету, у КП «Зеленбуд» провели кампанію масової вакцинації працівників від COVID-19.
За словами керівника підприємства Володимира Лаврика, загалом бажання вакцинуватися виявили 38 працівників. Оскільки флакон вакцини Moderna, якою щепили зеленбудівців, розрахований на 15 доз, сьогодні вакцинували 30 осіб. Загалом у штаті комунального підприємства 47 працівників, дехто щепився раніше, дехто ще роздумує.
Нагадаємо, вакцинацію в трудових колективах проводять мобільні бригади. Заявки на таке щеплення приймають Центри первинної медико санітарної допомоги та КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона».