9 Серпня 2021
536
![Сумчан запрошують на виставку робіт Ярослави Майстренко “Виявлення” фото Сумчан запрошують на виставку робіт Ярослави Майстренко “Виявлення” фото](/image/news_small/2021/08/09_031701_news2_001.jpg)
Іноді можно бути спостерiгачем того, що відбувається навколо, і цього достатньо. Дихати, йти, плавати. Дивитись на воду, що тече, повітря, яким ми дихаємо, землю, яка дає врожай.
Іноді можно бути спостерiгачем того, що відбувається навколо, і цього достатньо. Дихати, йти, плавати. Дивитись на воду, що тече, повітря, яким ми дихаємо, землю, яка дає врожай. Того, що ми можемо відчути, торкнутися і побачити, буває досить.
Сумська міська галерея презентує виставку робіт Ярослави Майстренко “Виявлення”. Це - своєрідний дайджест творів у «Просторі Покордоння».
Виставка триватиме з 10 по 22 серпня.
Офіційна презентація виставки - 10 серпня о 16.30.
Вхід вільний з дотриманням умов карантинних обмежень
Агенція промоції Суми