Завантаження ...

У Сумах хочуть витратити 17 млн на ремонт шкільного стадіону

У Сумах хочуть витратити 17 млн на ремонт шкільного стадіону фото

Мультифункціональний спортивний центр під відкритим небом заплановано облаштувати на території 17-ї школи Сум.Мультифункціональний спортивний центр під відкритим небом заплановано облаштувати на території 17-ї школи Сум.

Депутати Сумської міської ради Олег Рєзнік та Єфрем Лазарєв за підтримки народного депутата України Тетяни Рябухи підготовили та подали проєкт «Капітальний ремонт спортивного майданчику Комунальної установи Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 м. Суми» на регіональну комісію з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку Сумської обласної державної адміністрації.

“Наша мета, аби стадіон 17-ї школи став не тільки місцем де б могли проводити змагання міського та обласного рівня, а і спортивним центром найбільшого спального мікрорайону обласного центру», – говорить депутат Сумської міської ради Єфрем Лазарєв.

За інформацією секретаря Сумської міської ради, депутата Олега Рєзніка, бюджет проєкту складає близько 17 млн. грн. Ним передбачено облаштування двох футбольних полів (одного для міні-футболу), де проводитимуть змагання обласного рівня, про що вже є домовленість з Федерацією футболу Сумщини, а також баскетбольного та волейбольного майданчиків, легкоатлетичних бігових доріжок.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: