Завантаження ...

На Сумщині упродовж доби знешкоджено 30 застарілих боєприпасів, ще 27 виявлено

На Сумщині упродовж доби знешкоджено 30 застарілих боєприпасів, ще 27 виявлено фото

12 серпня групою піротехнічних робіт проведено роботи зі знешкодження 27 мінометних мін (50-мм) та 3 артилерійських снарядів (152, 76-мм) часів Другої світової війни.12 серпня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження 27 мінометних мін (50-мм) та 3 артилерійських снарядів (152, 76-мм) часів Другої світової війни. Небезпечні предмети були виявлені у лісах поблизу с. Перекопівка та с. Сологубівка, Роменського району. Застарілі боєприпаси вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня на лінію екстреного виклику «101», надійшло повідомлення про виявлення вибухонебезпечних предметів: 24 мінометних мін та 3 артснарядів в лісі на відстані 600 метрів від житлових будинків с. Перекопівка, Роменського району.

На місці виявлення застарілих вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Головне управління ДСНС України у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: