Приміщення адмінбудівлі роменської райдержадміністрації виставили на аукціон

За словами організаторів онлайн-аукціонів з оренди державного майна, актив перебуває у задовільному технічному стані, забезпечений електропостачанням потужністю 35 кВт, водопостачанням, водовідведенням та опаленням.

За словами організаторів онлайн-аукціонів з оренди державного майна, актив перебуває у задовільному технічному стані, забезпечений електропостачанням потужністю 35 кВт, водопостачанням, водовідведенням та опаленням.За словами організаторів онлайн-аукціонів з оренди державного майна, актив перебуває у задовільному технічному стані, забезпечений електропостачанням потужністю 35 кВт, водопостачанням, водовідведенням та опаленням. Є підключення до мережі інтернет та телефонного зв’язку

Стартова ціна оренди приміщення – 272,57 грн. Прийом пропозицій – до 30 серпня 2021 року. Дата аукціону – 31 серпня 2021 року. Строк оренди – 5 років. Площа приміщення – 10,7 м².

Локація – Сумська обл., місто Ромни, провулок 1-й провулок Гетьмана Мазепи 1.

«Зручне розташування об’єкту, а також комфортні умови стануть комерційно-вигідним рішенням для створення та розвитку вашого бізнесу», – запевняють організатори онлайн-аукціону.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: