Завантаження ...

Ситуація з небезпечними подіями на Сумщині за тиждень на 16 серпня 2021

Ситуація з небезпечними подіями на Сумщині за тиждень на 16 серпня 2021 фото

За минулий тиждень на території області зареєстровано 259 небезпечних подій. Внаслідок пожеж одну людину травмовано. Вогнем знищено та пошкоджено 11 будівель та 3 одиниці автотракторної техніки.За минулий тиждень на території області зареєстровано 259 небезпечних подій. Внаслідок пожеж одну людину травмовано. Вогнем знищено та пошкоджено 11 будівель та 3 одиниці автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 63 оперативних виїзди. Під час ліквідації пожеж врятовано 26 будівель, 2 одиниці автотракторної техніки, матеріальних цінностей на загальну суму понад 3 млн. 600 тис. грн.

Як свідчить статистика, через спекотну та посушливу погоду значно зросла небезпека пожеж в природних екосистемах. Тому рятувальники вкотре застерігають населення, будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки та вкрай обережними у поводженні з вогнем та не провокуйте пожежі в природних екосистемах. При виявленні ознак пожежі у лісі та на відкритих територіях негайно телефонувати до Служби порятунку за номером «101».

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: