![Сумчанка стала чемпіонкою світу фото Сумчанка стала чемпіонкою світу фото](/image/news_small/2021/08/16_111622_news2_Screenshot_277.jpg)
9-14 серпня в місті Сулеюв в Польщі проходив чемпіонат світу з пляжного волейболу серед спортсменів з вадами слуху. Україну на чемпіонаті представляли по 2 чоловічі і жіночі команди, які здобули три медалі.
9-14 серпня в місті Сулеюв в Польщі проходив чемпіонат світу з пляжного волейболу серед спортсменів з вадами слуху.
Україну на чемпіонаті представляли по 2 чоловічі і жіночі команди, які здобули три медалі.
У жіночій частині перші два місця залишилися за нашими: у фіналі боролися дві українські команди. В результаті сумчанка Ганна Затилкіна і Юлія Черненко з Києва обіграли пару Юлія Ярошевська / Софія Яцкова.
У чоловічій частині українці Олександр Полторацький та Микола Цапкаленко виграли у фіналі у команди з Росії з рахунком 2:0. Інша чоловіча команда з України (Дмитро Донченко і Сергій Тарасов) посіла 5-е місце.