Сумські медики закликають сумчан до безпечного святкування

Управління охорони здоров’я закликає сумчан під час відвідання святкових масових заходів дотримуватись обмежувальних протиепідемічних заходів і правил безпеки під час спеки.

Управління охорони здоров’я закликає сумчан під час відвідання святкових масових заходів дотримуватись обмежувальних протиепідемічних заходів і правил безпеки під час спеки.Управління охорони здоров’я закликає сумчан під час відвідання святкових масових заходів дотримуватись обмежувальних протиепідемічних заходів і правил безпеки під час спеки.

Медики зауважують, що епідемічна ситуація наразі залишається контрольованою, проте вже відмічається збільшення кількості випадків коронавірусної інфекції, зареєстровані випадки небезпечного штаму «Дельта».

У зв’язку з цим закликають сумчан бути обережними при святкуванні. Неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів: соціальної дистанції 1,5 м, вітатися безконтактно, регулярно мити руки з милом чи обробляти антисептиком, правильно одягати захисну маску.

Також радять при появі симптомів захворювання залишатись удома.

«Щеплення – це найперший захист від COVID-19, але вакцинація у жодному разі не є приводом до ігнорування заходів безпеки. Навіть якщо ви тільки вакциновані, є загроза інфікуватися вірусом та інфікувати інших, оскільки рівень вакцинації у нашому місті є поки що недостатнім! Саме тому важливо продовжувати дотримуватися протиепідемічних норм, поки більшість населення України не напрацює імунітет», – наголошують у профільному відділі.

Також сумчан просять у разі спекотної погоди намагатись якомога менше перебувати на сонці, обирати легкий, вільний одяг світлих кольорів, бажано з довгим рукавом, вдягати сонцезахисні окуляри і капелюх, краще з широкими крисами, щоб затінити обличчя, вуха та шию, пити більше води.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: