![На Сумщині правоохоронці встановлюють обставини ДТП з потерпілими фото На Сумщині правоохоронці встановлюють обставини ДТП з потерпілими фото](/image/news_small/2021/08/19_020839_news2_231255901_4056418677814015_4646760405804506075_n.jpg)
Минулої доби в селі Олешня, 17-річний житель району скоїв наїзд на 21-річного пішохода. Учасники ДТП знаходяться у лікарні.
Минулої доби в селі Олешня, 17-річний житель району скоїв наїзд на 21-річного пішохода. Учасники ДТП знаходяться у лікарні.
Рухаючись дорогою на мопеді «Mustang» неповнолітній водій не помітив пішохода, який йшов удовж узбіччя, та скоїв на нього наїзд. У результаті ДТП хлопці госпіталізовані до реанімаційного відділення Охтирської центральної районної лікарні з травмами різної тяжкості.
У поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України.
Відділ комунікації поліції Сумської області