20 Серпня 2021
735
![Жителів Сумщини запрошують підтримати флешмоб до Дня Прапора фото Жителів Сумщини запрошують підтримати флешмоб до Дня Прапора фото](/image/news_small/2021/08/20_124346_news2_2385387.jpg)
За ініціативою Офісу Президента України до Дня Державного Прапора відбудеться всеукраїнський синьо-жовтий флешмоб у соціальних мережах
За ініціативою Офісу Президента України до Дня Державного Прапора відбудеться всеукраїнський синьо-жовтий флешмоб у соціальних мережах
23 серпня, у День Державного Прапора, пропонуємо взяти участь у всеукраїнському синьо-жовтому флешмобі. Запрошуємо всіх, хто народився з Україною в серці, вбратися у кольори нашого національного Прапора та поширити свою «синьо-жовту» світлину в соціальних мережах під хештегами: #MiйПрапорЄдиний #ДеньПрапора