![За минулу добу (22 серпня) на Сумщині COVID-19 підтвердили у 18 осіб фото За минулу добу (22 серпня) на Сумщині COVID-19 підтвердили у 18 осіб фото](/image/news_small/2021/08/23_091123_news2_picture2_v-ukraine-zaregis_365605_p0.jpg)
За минулу добу COVID-19 підтвердили у 18 осіб (Конотоп – 4, Кролевецький р-н – 1, Лебедин – 1, Путивльський р-н – 1, Суми – 5, Сумський р-н – 2, Тростянецький р-н – 4)
За минулу добу COVID-19 підтвердили у 18 осіб (Конотоп – 4, Кролевецький р-н – 1, Лебедин – 1, Путивльський р-н – 1, Суми – 5, Сумський р-н – 2, Тростянецький р-н – 4)
За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1352 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.
Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77248 осіб, з них за минулу добу – 9 (Лебедин – 1, Суми – 5, Сумський р-н – 3).
Інформація щодо заповненості ліжок (відсоток) у закладах охорони здоров'я Сумської області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 за посиланням: http://sm.gov.ua/ru/oda/21225.
Нагадуємо, що актуальна інформація щодо перебігу коронавірусної інфекції на Сумщині розміщується на Telegram-каналі https://t.me/COVID19_Sumy_info.
Детальніше про хід вакцинації за посиланням: https://health-security.rnbo.gov.ua/vaccination.