23 Серпня 2021
1356
![«Вікторія» і «Тростянець» зіграють сьогодні матчі 5-го туру фото «Вікторія» і «Тростянець» зіграють сьогодні матчі 5-го туру фото](/image/news_small/2021/08/23_124606_news2_Screenshot_44-1.jpg)
Сьогодні, 23 серпня, продовжиться 5-й тур чемпіонату України з футболу у другій лізі. У групі Б зіграють миколаївська «Вікторія» і ФК «Тростянець». Обидва в гостях.
Сьогодні, 23 серпня, продовжиться 5-й тур чемпіонату України з футболу у другій лізі.
У групі Б зіграють миколаївська «Вікторія» і ФК «Тростянець». Обидва в гостях.
«Тростянець» зіграє із запорізьким «Металургом». Початок о 17.00.
«Вікторія» вийде на поле проти ФК «Вовчанськ» о 17.30.
Напередодні цих матчів «Вікторія» на 7-му місці з 7 очками. У «Тростянця» 5 очок і 10-е місце. Їх суперники: «Вовчанськ» з 4 очками на 12-му місці, «Металург» з 5 очками на 8-му місці.