26 Серпня 2021
577
![До Сум приїдуть Олімпійські чемпіонки з гандболу фото До Сум приїдуть Олімпійські чемпіонки з гандболу фото](/image/news_small/2021/08/26_104756_news2_Screenshot_57.jpg)
Збірна України з гандболу буде приймати француженок – діючих Олімпійських чемпіонок. 10 жовтня жіноча збірна України з гандболу проведе відбірковий матч чемпіонату Європи з гандболу – 2022 проти збірної Франції.
Збірна України з гандболу буде приймати француженок – діючих Олімпійських чемпіонок.
10 жовтня жіноча збірна України з гандболу проведе відбірковий матч чемпіонату Європи з гандболу – 2022 проти збірної Франції. Матч пройде в манежі СумДУ. Початок о 18.00.